2013-08-03 Kamerinės muzikos vakaras "Dovana Juodkrantei"

08/03/2013 19:00

Kamerinės muzikos vakaras "Dovana Juodkrantei"

2013m. rugpjūčio 3 d. (šeštadienį) 19.00 val.

Liudviko Rėzos kultūros centras
L. Rėzos g. 8, Juodkrantė

Akimirkos - http://www.lrezoskc.lt/image/tid/205

Apie atlikėjus.

Eni Gorbonosova
1985 m. gimė Maskvoje.
2007 m. baigė Maskvos valstybinio universiteto Aukštosios ekonomikos mokyklos Ekonomikos fakultetą ir įgijo finansų ir kredito specialybę. Studijuodama dalyvavo muzikiniuose studentų renginiuose, buvo universiteto choro „Force majeure“ solistė. 2008 m. tapo chorų konkurso “Chorus- inside“ „geriausio vokalinio solo chore“ laureate. Besimokydama universitete pradėjo profesionaliai studijuoti džiazo-estrados, o vėliau ir akademinį vokalą. Nuo 2011 m. balandžio ji yra Študgarto ( Vokietija ) aukštosios muzikos ir meno mokyklos studentė. Ji , vadovaujama žinomos operos solistės Ulrikės Sonntag, studijuoja operos vokalą. Kaip solistė profesinį meistriškumą tobulino pas tarptautinio garso pedagogus: Shirley Close ( JAV ), Malcolm Yolcer ( Prancūzija ), Aza Beverstam ( Švedija ). 2013 m. balandį kartu su pianistu Jevgenijumi Aleksejevu ( Evgenii Alekseev ) dalyvavo koncertinių duetų meistriškumo kursuose, kuriuos rengė Tarptautinė Hugo Wolf akademija ( Vokietija ).
2011 m. Eni buvo suteikta Karlo Davinsono stipendija, o 2012 m. spalį- Peterio Chorvarto fondo stipendija. Nuo 2012 m. balandžio ji- J. Menuhino fondo “ Live Musice Now” stipendiatė.Solistė yra parengusi įvairiapusišką repertuarą ir sėkmingai koncertuoja prestižinėse Vokietijos miestų salėse.
2013 m. kovą su koncertmeisteriu Jevgenijumi Aleksejevu surengė solinį koncertą Maskvoje ( Rusija ).2012 m. birželį Karlo Adlerio konkurse Vokietijoje laimėjo pirmąją premiją, jai buvo įteiktas ir ypatingas konkurso prizas- „ Už sceninį išraiškingumą“. 2013m. kaip ansamblio solistė dainavo Dž. Verdi operoje „ Falstafas ,“pastatytoje Študgarto Vilhelmo teatro scenoje.

Jevgenijus Aleksejevas ( Evgenii Alekseev )
1985 m. gimė muzikantų šeimoje Leningrade ( Rusija ).Skambinti pradėjo nuo šešerių.Prieš įstodamas į N. Rimskio-Korsakovo muzikos mokyklą ( M. Lebed klasę ) 2000- aisiais jis jau buvo pradėjęs mokytis ir pas Leningrado fortepijoninės mokyklos įžymybę M.Freindlig. 2004 – 2009 m. tobulinosi Valstybinėje Petrozavodsko ( Rusija ) A. Glazunovo konservatorijoje pas docentą V.Archipovą, įžymiojo L.Naumovo mokinį. Nuo 2010 iki 2012 m. buvo Aukštosios Študgarto muzikos ir meno mokyklos magistrantas ( prof. V.Radionovos klasė ). Studijuodamas pas įžymius šiuolaikinius vokalo specialistus – Francisco Araizy, Ulrike Sonntag, Deni Veizovitsh - įgijo koncertmeisterio praktikos .
J. Aleksejevas- tarptautinio Adilijos Alijevos konkurso ( Prancūzija, 2006 m.) specialiojo prizo laimėtojas. Studentų konkurso, skirto Mocerto ir Šostakovičiaus atminimui, vykusio Pertozavodsko konservatorijoje 2001m., laureatas – pirmoji premija. 2006 – 2007 m. - Petrozavodsko merijos stipendiatas. Kartu su Eni Gorbonosova ( vokalas ) 2012 m. K. Adlerio konkurse Študgarte laimėjo pirmąją premiją ir specialųjį prizą už geriausią akomponavimą bei tapo J. Menuhino fondo stipendiatu.
J. Aleksejevas aktyviai koncertuoja ir solo, ir su kitais muzikantais. Jis nesitenkina vien klasikine muzika – mielai groja žinomų 20 amžiaus dainų aranžuotes, ypač įdomus naujasis jo projektas „Lucky piano bar „-meditatyvinės kompozicijos.Tai spontaniškai atliekama muzika, kurios nuotaika ir funkcijos svyruoja tarp muzikos ir muzikinės terapijos.Šis projektas sulaukė pasisekimo Maskvos, Sankt Peterburgo, Petrozavodsko, Kijevo, Rygos ir Študgarto scenose.

8-rugpjutis.jpg
PrisegtukaiDydis
Алексеев.doc411.5 KB
Горбоносова.doc127.5 KB