Pirmą kartą Nidoje šunų paroda – šventė!

06/01/2013 10:00
chihuahu.jpg

2013 M. BIRŽELIO 1 D. (ŠEŠTADIENĮ)

DĖMESIO! DĖMESIO! DĖMESIO!

Pirmą kartą Nidoje organizuojama nemokama šunų paroda – šventė!. Kviečiame visus mažus ir didelius, jaunus ir senus Neringiškius nemokamai su savo augintiniais dalyvauti parodoje - šventėje, kuri įvyks š.m. birželio 1 d. (šeštadienį). Paroda vyks aikštėje Nidos uosto teritorijoje.

Registruojami visi šunys, ir tie, kurie neturi kilmės dokumentų!!!

Parodos - šventės metu bus galima nemokamai paskiepyti savo augintinius nuo pasiutligės, taip pat bus galimybė tik Neringoje gyvenančius keturkojus augintinius nemokamai mikročipuoti. Vyks kinologijos specialistų, aplinkos apsaugos specialistų paskaitos, edukaciniai seminarai, Dogo terapijos užsiėmimai – pirmas kontaktas, Agility, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės kinologų pasirodymas su dresuotais tarnybiniais šunimis.

Visi parodoje – šventėje dalyvausiantys keturkojai bus pagerbti dalyvio diplomais, medaliais, rozetėmis, įvairių rėmėjų dovanomis ir kt. Nugalėtojai savo grupėse bei konkursų dalyviai bus apdovanoti taurėmis ir rėmėjų dovanomis! Parodos gražiausius šunis rinks patyrę Lietuvos kinologai bei teisėjai!

Taip pat iki gegužės 24 d. laukiame:

- vaikų piešinių tema ,,Mano mylimas šunelis“, ,,Mano mylima katytė“;

- fotonuotraukų su jūsų augintiniu (gali būti portretas, nuotrauka su šeimininku, augintinių ,,šunybės“);

- juokingi video filmukai su Jūsų augintiniu;

- istorijų apie neįgalius šunis, patyrusius įvairias traumas, ar išgyvenusius neįtikėtinus įvykius, apie išgelbėtus žmones ir kt.

Kviečiame iš anksto registruotis į humoristinę teatralizuotą programą:

- muzikiniai duetai ,,Au - ksinių kopų balsai“ (kuriuose gali dalyvauti šeimininkas su augintiniu, dainuoti, groti ir kt.);

- šokių konkursas ,,Pašokim“;

- madų šou.

Norintys dalyvauti pramoginėse šou programose ar talentų konkursuose prašome registracijos formose nurodyti apie Jūsų augintinio sugebėjimus.

Visų konkursų nugalėtojai bus apdovanoti rėmėjų prizais!

Norintys prekiauti šventinėje mugėje – registruokitės iki gegužės 24 d. e-paštu: info@karaliskiejidogai.lt Vietų skaičius ribotas.

Dalyvaukite miesto šventėje su šeima, pakvieskite draugus, nes tokia miesto šventė - Pirmoji!

Registracija į I – ąją nemokamą šunų parodą šventę ,,Nida 2013“ vyks iki gegužės 24 d.

Registracijos formą prašome siųsti adresu: ,,AGILA”, I - OJI NEMOKAMA ŠUNŲ PARODA - ŠVENTĖ NIDOJE ,,NIDA 2013“, Taikos g. 4, Nida LT-93121, info@karaliskiejidogai.lt

Telefonas pasiteirauti +370 655 55559.