2021-07-09 iki 11 d. Juodkrantės kurorto dienos

07/09/2021 17:00
07/11/2021 20:00
Baneris_Kurorto_dienos_2021_50.jpg

K V I E Č I A M E tautodailininkus ir amatininkus, liaudies meistrus, kulinarinio paveldo puoselėtojus, meno dirbinių kūrėjus, dizainerius, liaudies (netradicinės) medicinos atstovus, žolininkus, būrėjus ir kitus išskirtinių, unikalių produktų bei paslaugų teikėjus dalyvauti renginyje „Juodkrantės kurorto dienos“.
Renginio data: 2021 m. liepos 9 - 11 d.,
Renginio vieta: Juodkrantė. Konkrečias prekybos vietas skirsto organizatorius.
Prekybininkų registracija vykdoma iki 2021 m. birželio 27 d. Atrankoje dalyvauja visi prekybininkai, iki 2021 m. birželio 27 d. pateikę teisingai užpildytą anketą, adresu: https://forms.gle/7W3XjC41oJdugNfR8
Su atrinktais kandidatais į renginio dalyvius bus susisiekta iki 2021 m. liepos 2 d.

Liepos 9 - 11 dienomis susitinkame Juodkrantės kurorto dienose, išsiilgę vasaros, kerinčios Neringos gamtos, marių ir jūros vėjų, smilčių, kuriomis ridinėjasi saulė ir, žinoma, bičiulių ir draugų, nes trečius metus vyksiantis renginys sujungė ne tik marių ir istorijos krantus, įprasmino užsimezgusį ryšį gyvose miško pasakose, bet ir sukūrė įstabią sinergiją ir bendrystę tarp Juodkrantės ir renginio dalyvių bendruomenių.
Šią vasarą gryno oro kurortas apjungia gamtą ir meną bei nepamirštamas emocijas nuo saulėtekio iki saulėlydžio...
Girdėsime grupės "Biplan" ir Jurgos Šeduikytės gerai žinomas ir naujas dainas.
Išvysime nuostabų renginio atidarymą drauge su šokio teatro "Judesio erdvė" & "Voiceless" bendru meniniu projektu.
Šokio ir muzikos perfomansą "Susitikimas" dovanos du puikūs kūrėjai - Laura Geraščenko ir Linas Švirinas.
Sengirės dvasioje sielos bei kūno šokį ir šiais metais kurs Laura Gaučytė drauge su kitomis raganaitėmis "Laumių šokių" terapijoje.
Juodkrantės istorijos ir kultūros lobynais ir šiais metais su renginio dalyviais dalinsis Klaipėdos universiteto doc. dr. Nijolė Strakauskaitė paskaitoje: „Juodkrantės kurorto kūrėjų inspiracijos: kraštovaizdis, gintaras, garlaivis“.
Sielogydos gidė Mila Monk kvies išgirsti ir pajausti save miško terapijoje, o pasivaikščiojus sengirės takais ir išmėginus samanų patalus, Juodkrantės pajūrys kvies į gintaro gaudymo susitikimus, o norinčius susipažinti su kurorto istorija galės ir teatralizuotose ekskursijose.
Rytą pasitiksime su Tai či mankštomis.
Ir, žinoma, Juodkrantės kurorto dienų jau neįsivaizduojame be renginio simboliu tapusio "Le artist" Viačeslavo Mickevičiaus ir jo kūrybos laboratorijos. Šiemet kurorto svečių ir vėl laukia jo kūrybiški siurprizai.
Detalesnė renginio programa netrukus.
Nepamirškite kremo nuo saulės, geros nuotaikos ir šypsenos, nes liepos 9 - 11 d. esate laukiami Juodkrantėje.

Šventę remia Lietuvos kultūros taryba ir Neringos savivaldybė.