2019-07-02 Tarptautinis vokalinės muzikos festivalis – konkursas „Baltic Voice 2019“

07/02/2019 10:00
07/04/2019 23:00
2019 m. Baltic voice.jpg

Liepos 2 dieną 10 val. prasidės tarptautinis vokalinės muzikos festivalis – konkursas „Baltic Voice 2019“. Jau septintus metus iš eilės Liudviko Rėzos kultūros centro lauko estradoje (L. Rėzos g. 54 C-9) savo gabumus demonstruos jaunieji atlikėjai iš 14 pasaulio šalių.
Konkursantai sugužės į Juodkrantę jau liepos 1-ąją. Ši diena skiria pažintinėms kelionėms po Kuršių Neriją, nuostabių pajūrio gamtos kampelių atradimui, susipažinimui su kitais festivalio dalyviais. Kiekvienais metais susikuria mišrios dainininkų grupės iš kelių pasaulio šalių ir sekančiais metais atvyksta į konkursą su bendru pasirodymu.
Konkurso metu skambės populiarioji, roko, klasikinė, džiazo, miuziklų ir kitų žanrų muzika. Dalyvius vertins kompetentingoji tarptautinė komisija, sudaryta iš dainininkų ir ilgametę patirtį turinčių vokalo pedagogų.

Kaip ir kasmet pabaigoje vyks šventiškas koncertas – konkurso nugalėtojų pasirodymų ir apdovanojimų vakaras. Jau antrus metus iš eilės šis koncertas bus tiesiogiai transliuojamas socialinio tinklo „Facebook“ oficialioje konkurso grupėje. Tad galimybę stebėti koncertą galės visi norintys. Koncertinis vakaras vyks liepos 4 diena, 18 val. 30 minučių. Jo metu bus paskelbti net trys didžiųjų prizų (Grand Prix Gold, Grand Prix Silver, Grand Prix Bronze) nugalėtojai bei įteikti kiti ne mažiau svarbūs apdovanojimai: Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio specialusis prizas, 1-3 vietų diplomai, festivalio organizatorių prizai, tarptautinių festivalių organizatorių specialieji prizai ir konkurso rėmėjų dovanos.

„Daina tai jėgą, jungiant tautas, peržengiant sienas. Pagrindinis festivalio tikslas- sukviesti vaikus ir jaunimą iš visų šalių, suteikiant jiems galimybę pasidalinti savo pasiekimais dainavimo mene. Kartu puoselėdami dainavimo žanrą, konkursantai skleis žinią apie savo siekius gyvenime“, – teigia koncerto organizatoriai Augustas Petkus ir Algirdas Grinkevičius. Įėjimas į visus konkurso koncertus yra nemokamas. Todėl kviečiame visus norinčius į Juodkrantę pasiklausyti aukšto meninio lygio dainininkų pasirodymo ir juos palaikyti.

Festivalio-konkurso „Baltic voice 2019“ programa
Liepos 2 d. 10.00 val. festivalio-konkurso atidarymas ir pirmos dainos konkursas.
Liepos 3 d. 10.00 val. festivalio-konkurso antros dainos konkursas.
Liepos 4 d. 18.30 val. – laureatų GALA koncertas, apdovanojimai, festivalio uždarymas.

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai bus patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.