2015-07-22 Koncertas V. Pilibavičius& V. Jutas (Jazz/Blues/Fussion)

07/22/2015 19:00

V. Pilibavičius&V. Jutas (Jazz/Blues/Fussion)
Kas pirmas višta ar kiaušinis? Blues ar Jazz? Į šį klausymą jums atsakys du muzikinio fronto žymūnai:
Vytautas Pilibavičius – Lietuvos trombonininkas, kompozitorius, „London bridge ensemble“, „Moscow composers orchestra“ narys, „Rūdiškių brass band“ vadovas, Vilniaus konservatorijos ir kolegijos dėstytojas. 1982–1995 m. grojo ir dirbo asistentu V. Čekasino vadovaujamuose kolektyvuose. 1995 m. Anglijos muzikos leidykloje LEO RECORDS išleistas jo solinis albumas „Frontiers“. Muzikos ansamblio „Ex tempore“ įkūrėjas. 2008–2011 m. vadovavo Šiaulių miesto pučiamųjų orkestrui.

Virgilijus Jutas- vienas iš geriausių gitaristų ir vokalistų Lietuvoje. Grupės Bluesmakers lyderis, kuri sėkmingai gyvuoja jau 25metus , yra išleidęs 8CD plokšteles. 2002m. Nacionalinio radijo klausytojai albumą ,, Užburtame Rate” išrenka geriausiu roko nominacijoje. Jis yra dažnas festivalių tiek Lietuvoje tiek užsienyje dalyvis.Su grupe B.M. koncertavo Vokietijoje, Rusijoje,Švedijoje,Prancūzijoje , Lenkijoje. Bendradarbiavo su JAV Bliuzo roko vokalistais Jimmy Lawson, Gary Lowel , King Lion taip pat su lūpinės armonikėlės virtuozais Dov Hammer, Scott Albert Johnson taip pat sieja ilgas kūrybinis benradarbiavimas su vokaliste Neda Malūnavičiūte.Polinkis eksperemenuoti atvedė atlikėja į Juozo Milašiaus projektą Auksinės gitaros Birštonas Jazz 1998, sudalyvauta Kaunas Jazz-2004 ir Alanya Jazz day Turkija-2007.Jungiant senas geras muzikines tradicijas su techninėmis naujovėmis ir elektroniniu skambėsiu ir išgauti kažką nauja ir negirdėto tai kryptis kuri labai domina muzikantą .
Savo programą atlikėjai mielai paįvairina atlikdami Blues klasiką, 7-8 dešimtmečio Roko balades ir auksinius Jazz standartus. Naudojant šiuolaikines technines priemones,Looperį išgaunamas originalus skambėsys, subtiliai balansuojantis tarp elektronikos ir akustikos ir suteikiantis muzikai naujumo , bei netikėto polėkio.

https://youtu.be/E1_mPdto_fQ
https://www.youtube.com/watch?v=eydWu0S1kJs&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=lSF_mL1L00Y&feature=youtu.be
Daugiau video yotube- Virgis Jutas
https://www.youtube.com/watch?v=mg3-m5Ksf3k
https://www.youtube.com/watch?v=YUsi0aC0_NY

Duo AUL Clolor (1)-001.jpg