Šventinis koncertas

Gruodzio 31 Neringoje 2.jpg

Šventinį naujametinį gruodžio 31-sios vakarą Liudviko Rėzos kultūros centro koncertų salėje koncertavo Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto teatro operos solistai Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius, kurie populiariomis ir skambančiomis melodijomis pagerbė neringiškius ir svečius. Skambėjo populiarios ir jų kūrybos gaidos.
Teiginys, kad meilė yra ne žiūrėjimas vienam į kitą, o žvelgimas ta pačia kryptimi, puikiai tinka kalbant apie E.Seilių ir K.Zmailaitę. " Po koncerto ar spektaklio, kad ir nelabai vykusio, lietuviai ploja ar net atsistoja, o Vokietijoje ar Prancūzijoje nieko panašaus nepamatysi. Ten labai aiškiai duodama suprasti, ko verti atlikėjai. Taigi ruošdamiesi koncertui preciziškai gludiname visus kampus“, – sakė Edmundas. Repetuoja jie ir namuose. Anot Kristinos, dažniausiai tai vyksta dieną, kai kaimynai būna darbe. „Pretenzijų kol kas negirdėjome. Atvirkščiai, ne vienas džiaugiasi tokiais „triukšmadariais“ ir nemokamais koncertais“, – šypsojosi Kristina. Tiesa, vokalo meistrų pagalbos jie jau seniai neprašo. „Esame mokytojai vienas kitam. Ir labai reiklūs“, – linksmai sakė Edmundas.
Naujametinėmis melodijomis palydėjome 2012-uosius ir sveikindami su naujaisiais metais linkėjome širdims pasiekti žvaigždes...