Juodkrantėje susitiks Vilniaus miesto futbolo draugija “Žalgiris” ir Liepojos „Metalurgs“

09/08/2012 10:00

Šį savaitgalį Juodkrantėje šurmulį kels vienas didžiausių šių metų sporto renginių Neringos kurorte. Rugsėjo 8 – ąją, šeštadienį, Neringos savivaldybė ir VMFD “Žalgiris” kviečia atvykti į antrą pagal dydį Neringos gyvenvietę, kur vyks parodomosios draugiškos tarptautinės rungtynės tarp vienų stipriausių Latvijos ir Lietuvos futbolo komandų.

Pamaryje įkurtame Juodkrantės stadione susitiks ketvirtąją vietą stipriausioje Latvijos lygoje užimanti Liepojos “Metalurgs” ir antroje pozicijoje Lietuvos čempionate esanti Vilniaus miesto futbolo draugijos “Žalgiris” komanda.

Draugiškas susitikimas Juodkrantės gyvenvietės stadione prasidės 16 valandą.

“Neringa visuomet pirmenybę teikė aktyviam gyvenimo būdui ir poilsiui. Pas mus yra sudarytos puikios galimybės buriavimo, orientavimosi sportui. Nidos gyvenvietėje vasaros metu kasmet vyksta įvairios krepšinio stovyklos. Džiaugiamės, kad šiais metais kurorte pradedamos formuoti ir naujos futbolo tradicijos. Viliuos, kad tokie susitikimai kartosis dar ne kartą ir Neringą atras ir šios sporto šakos gerbėjai, “ – atvykti į Neringą kviečia varžybų globėjas Neringos savivaldybės meras Antanas Vinkus.