Vėtrungių kelias 2019 m.

zaidimo dalyve su zemelapiu-001.JPG
Vetrungiu-diena-2016-06-26-2-m_mini-001.JPG
Vetrungiu-diena-2016-06-26-008.JPG
Vetrungiu-diena-2016-06-26-007.JPG
vetrungiu meistras Vaidotas Bliudzius_1-001.JPG
Vetrungiu kelias_atidarymo plakatas 2018 m..jpg
vetrungiu diena 2016-001.JPG
baneriai Vetrungiu kelio720x200 horizont-001.JPG

www.vetrungiukelias.lt
Žaidimo “Vėtrungių kelias - 2019” aprašymas

VĖTRUNGIŲ KELIAS -2019

Vėtrungių kelio
„SELFIE“ 

Vėtrungių kelio
LOBIAI

Vėtrungių kelio
SKONIŲ KOLEKCIJA

2019 metais vyks trys teminiai žaidimai:
Vėtrungių kelio „Selfie“- asmenukė,
Vėtrungių kelio „Lobiai“,
Vėtrungių kelio “Skonių kolekcija”.

Pradėdami žaidimą dalyviai užsiregistruoja. Vienas dalyvis pasirenka teminį žaidimą, kuriame nori dalyvauti, ir įvykdęs visas žaidimo sąlygas laimi prizą.

Žaidimo dalyvis gali dalyvauti ir visuose trijuose žaidimuose (tai nėra ribojama).

Žaidimo dalyvis turės pasirinkti žaidimo formą – MOBILUS žaidimas (objektai pažymimi QR kodu) arba FOTO žaidimas (objektai fotografuojami)

Vėtrungių kelio 2019 metų žaidimas
Žaidimo objektai išsidėstę žaidimo partnerių savivaldybių teritorijose. Tai šešios Mažosios Lietuvos regiono savivaldybės: Klaipėdos miestas, Klaipėdos rajonas (Dreverna), Šilutės miestas ir rajonas, Nida, Pagėgiai (Bitėnai), Jurbarko rajonas (Smalininkai).

Žaidimo dalyvis
Užsiregistravus sukuriamas žaidimo dalyvio profilis ir žaidimų taškų apskaita. Teminių žaidimų simboliai (yra sukurti logotipai) ir skaičius, žymėsiantis rastų objektų skaičių.

1. Vėtrungių kelio „SELFIE“ 
Paspaudus logotipą atsidaro meniu:
- „Selfie“ žaidimo taisyklės
- Žemėlapis su pažymėtomis žaidimo vietomis (muziejai, galerijos, paveldo objektai). Iš viso 12 vietų ( kiekvienoje regiono savivaldybėje po 2 vietas).
- Paspaudus vietos žymeklį atsidaro langas su trumpais (1-2 sakiniai) objektų aprašymais, objektų nuotraukos.
TRUMPAS APRAŠYMAS. Tai muziejų, galerijų lankymas. Ekspozicijose bus vienas objektas pažymėtas Vėtrungių kelio ženklu, šalia jos bus pateiktas QR kodas. Dalyvis radęs objektą ir įsijungęs Vėtrungių kelio žaidimo programėlę nufotografuoja QR kodą ir pasidaro selfie prie objekto, taip pasižymėti aplankytą objektą. Sistemai atpažinus kodą dalyviui užskaitomas aplankytas objektas. Jei nepavyksta užsiregistruoti (dėl sistemos, interneto ir kt. tech. nesklandumų) dalyvis nusifotografuoja prie objekto ir siunčia nuotrauką el. paštu žaidimo administratoriui. Administratorius patikrina ir patvirtina sistemoje rastą objektą.
Jei dalyvis žaidžia FOTO žaidimą, suradęs objektą daro Selfie su objektu ir siunčia nuotrauką el. paštu žaidimo administratoriui. Administratorius patikrina ir patvirtina sistemoje rastą objektą.
2. Vėtrungių kelio LOBIAI 
Paspaudus logotipą atsidaro meniu:
- „Lobių“ žaidimo taisyklės
- Žemėlapis su pažymėtomis žaidimo vietomis (išnykę kaimai, vietovės). Iš viso 12 vietų
( kiekvienoje regiono savivaldybėje po 2 vietas).
- Paspaudus vietos žymeklį atsidaro langas su trumpais (1-2 sakiniai) objektų aprašymais, objektų nuotraukos.
TRUMPAS APRAŠYMAS. Dalyviai pagal pateiktas užuominas ieškos išnykusių vietovių. Dalyvis pagal žemėlapyje pateiktas užuominas važiuoja ir suranda objektą (100 m atstumu). Suradęs vietovę, kurioje yra žaidimo objektas, prisijungia prie Vėtrungių kelio žaidimo svetainės ir svetainėje prie surasto objekto spaudžia „Radau“. Sistema išanalizuoja dalyvio lokacijos koordinates ir atpažinęs objektą užskaito (pažymi) dalyviui tašką. Jei nepavyksta užregistruoti (dėl sistemos, interneto ir kt. tech. nesklandumų) dalyvis nusifotografuoja prie objekto ir siunčia nuotrauką el. paštu žaidimo administratoriui. Administratorius patikrina ir patvirtina sistemoje rastą objektą.
Jei dalyvis žaidžia FOTO žaidimą, suradęs objektą nusifotografuoja prie objekto ir siunčia nuotrauką el. paštu žaidimo administratoriui. Administratorius patikrina ir patvirtina sistemoje rastą objektą.

3.Vėtrungių kelio SKONIŲ KOLEKCIJA 
Paspaudus logotipą atsidaro meniu:
- „Skonių kolekcijos“ žaidimo taisyklės
- Žemėlapis su pažymėtomis žaidimo vietomis (kavinės, restoranai). Iš viso 6 vietos ( kiekvienoje regiono savivaldybėje po 1 vietą). Kiekvienoje kavinėje bus 20 žaidimo vokų. Iš viso reikės 120 unikalių QR kodų.
- Paspaudus vietos žymeklį atsidaro langas su trumpais (1-2 sakiniai) objektų aprašymais, objektų nuotraukos.
TRUMPAS APRAŠYMAS. Dalyviai vyksta į žemėlapyje nurodytas vietas-kavines. Užsisako „Vėtrungių kelio“ patiekalą (kiekvienoje kavinėje bus kitoks Mažosios Lietuvos regiono kulinarinio paveldo patiekalas). Kartu su patiekalu dalyvis gauna užklijuotą voką, kuriame bus kortelė su užduotimi, suvenyras ir unikalus QR kodas. Dalyvis atlieka užduotį ir įsijungęs Vėtrungių kelio žaidimo programėlę nufotografuoja QR kodą. Sistemai atpažinus kodą dalyviui užskaitomas aplankytas objektas.
Jei dalyvis žaidžia FOTO žaidimą nusifotografuoja kavinėje (nuotraukoje turi matytis žaidimo QR kodas, kurį ras voke) ir siunčia nuotrauką el. paštu žaidimo administratoriui. Administratorius patikrina ir patvirtina sistemoje rastą objektą.