Renginiai ir parodos

warning: Creating default object from empty value in /home/lrezoskc/public_html/modules/event/event.module on line 567.
Parinkite laikotarpį
Parinkite renginio tipą
« Šeštadienis Rugsėjo 08, 2012 »
Šeš

Parodoje eksponuoti trapios moters rankomis sukurtos molio kompozicijos ir keramikos dirbiniai: puodynės, ąsotėliai, puodeliai, dekoratyvinės lėkštės. Geriausiai ir ryškiausiai apie save pasakoja pati autorė: "Gimiau Panevėžyje. Būdama dvidešimties susidomėjau keramika, dirbau įvairiose keramikos įmonėse. 2001 m., atvažiavusi gyventi į Suvalkiją, pradėjau savarankišką veiklą.
Prisilietimas prie molio gali tapti nuostabiu meno kūriniu, kiekvienas piršto įspaudas yra dalelė manęs. Man tai yra ir laisvalaikis, ir darbas, ir gyvenimo būdas.
Nuo 2002 m. dalyvauju daugelyje meninių kūrybinių plenerų, respublikinėse parodose, kūrybinėse stovyklose Lietuvoje, Lenkijoje. Esu Šakių menininkų bendrijos "Dailius" narė. Nuo 2005 m. priklausau Lietuvos tautodailininkų sąjungos Kauno skyriaus bendrijai.
Šiuo metu dirbu Zyplių dvaro ( Šakių raj.) keramikos studijoje."
Pačią E. Kurcikevičienę įkvepia žmogaus rankos ir moters veidas, kurių jos kūryboje ypač daug. Be to, ji molyje perteikia ir vaizduotėje kylančius vaizdinius. „Moteris ne tik mama, žmona ar namų tvarkytoja. Pajudinę bet kurią moterį joje rastume tokias stebuklingas mintis ir tokius užslėptus lobius...“, - kalbėjo keramikė, išaukštinusi moteriškumą kaip ypatingą grožį ir Dievo dovaną. Viename iš darbų ji įdomiai pažvelgė ir į moters bei vyro santykį. „Du žmonės susitinka su skirtingais charakteriais, ambicijomis ir būna lyg kampuoti kubai. Tik labiau vienas kitą pažinodami, apsikabindami mažina aštrius kampus ir nežinomuosius“, - apie savo kūrinį pasakojo Eglė, pripažindama, kad kiekvienu piršto įspaudimu savo darbuose ji palieka ir dalelę savęs.
Galbūt dėl to Eglės darbų nesumaišytum su kitų keramikų darbais – jie tiesiog išskirtiniai ir turintys savitą braižą.

Galima pasigrožėti darbais: http://www.lrezoskc.lt/image/tid/123

Renginio pradžia: 09/08/2012 10:00

Šį savaitgalį Juodkrantėje šurmulį kels vienas didžiausių šių metų sporto renginių Neringos kurorte. Rugsėjo 8 – ąją, šeštadienį, Neringos savivaldybė ir VMFD “Žalgiris” kviečia atvykti į antrą pagal dydį Neringos gyvenvietę, kur vyks parodomosios draugiškos tarptautinės rungtynės tarp vienų stipriausių Latvijos ir Lietuvos futbolo komandų.

Pamaryje įkurtame Juodkrantės stadione susitiks ketvirtąją vietą stipriausioje Latvijos lygoje užimanti Liepojos “Metalurgs” ir antroje pozicijoje Lietuvos čempionate esanti Vilniaus miesto futbolo draugijos “Žalgiris” komanda.

Draugiškas susitikimas Juodkrantės gyvenvietės stadione prasidės 16 valandą.

“Neringa visuomet pirmenybę teikė aktyviam gyvenimo būdui ir poilsiui. Pas mus yra sudarytos puikios galimybės buriavimo, orientavimosi sportui. Nidos gyvenvietėje vasaros metu kasmet vyksta įvairios krepšinio stovyklos. Džiaugiamės, kad šiais metais kurorte pradedamos formuoti ir naujos futbolo tradicijos. Viliuos, kad tokie susitikimai kartosis dar ne kartą ir Neringą atras ir šios sporto šakos gerbėjai, “ – atvykti į Neringą kviečia varžybų globėjas Neringos savivaldybės meras Antanas Vinkus.

Surinktas turinys